הסיפור שלי

נדב אלמוג – תוכן עם עומק

רק דברי תוכן!

זהו המוטו איתו יצאתי ב-2011 לדרך חדשה, עצמאית, אחרי שלוש וחצי שנים של עבודה מאומצת. יצאתי לדרך הזאת, מתוך אהבה עזה למקצוע ולמילה הכתובה. יצאתי לדרך הזאת מתוך אמונה כי בתעשייה המונעת על ידי מנועי חיפוש, אפשר גם אחרת. אפשר ליצור תוכן תוך התחשבות אופטימלית באלגוריתמים, בלי להתפשר איכות הטקסט ויופיו.

Nemo Digital חוגגת השנה עשור להיווסדה. הצלחתה והלקוחות המרוצים הרבים, הם עדות לכך שאמונה זו מעוגנת במציאות.

מי אני

נעים מאוד, אני נדב אלמוג, מומחה תוכן בעל ניסיון של כעשור וחצי בתחום. במסגרת הקריירה שלי עבדתי עבור ארגונים וחברות מכל סוג, מסוכנויות פרסום קטנות וסטרטאפים ועד תאגידי ענק בינלאומיים.

הכשרתי האקדמית כוללת תואר ראשון בתקשורת ובאנגלית ותואר שני באנגלית. במהלך לימודי התקשורת, התמחיתי ביח"צ ובשיווק, ובלימודי האנגלית התמחיתי בתרגום אנגלית-עברית / עברית-אנגלית.

בעשור וחצי האחרונים, התוכן והשיווק הדיגיטלי שינו את פניהם, ואני התפתחתי איתם. לכן התמחיתי גם ב-SEO, בניהול מדיה חברתית ובבנייה וניהול של אתרים. כמו כן אני מספק שירותי ייעוץ אסטרטגי בנושא שיווק ויח"צ דיגיטליים. כך לקוחותיי נהנים משירות מלא, משלב הקונספט ועד לניהול שוטף של הנוכחות הדיגיטלית על היבטיה השונים.

ה"אני מאמין" שלי

מילים הן כלי מופלא! התוכן הנכון יכול להדהים, להעשיר, לסקרן ולהניע לקוחות פוטנציאליים לפעולה. אני מאמין שתוכן איכותי הוא העומד בבסיס ההתקשורת עם הגולשים, ואיכות זו אינה דבר מה שאפשר לזייף.

שלכם,

נדב אלמוג.